امروز شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱
شما اینجا هستید : شرکت پستا  -> درباره ما >

درباره ما

درباره ما و مزرعه پسته
شروع کار ما سال ۱۳۷۹ بود که مرحوم پدرم عباس مهرابیان کشت و زراعت پست را آغاز کرد. کشاورزی و باغداری کاری بسیار دشوار و زمانبر است درخت پسته بعد از ۷ سال شروع به میوه دادن می‌کند و تقریباً بعد از ۱۵ سال به محصول دهی اقتصادی می رسد اولین مطلبی که باغداری پسته به انسان می آموزد صبر است و دومین درس آن تلاش و کوشش شخصاً اعتقاد دارم هر شخصی در این دنیا درختی بکارد و برای رشد و زیبایی آن تلاش کند عاقبت به خیر خواهد شد!
مزرعه پسته شرکت پستا
بعد از چندین سال فروش به صورت غیر حرفه ای در سال ۱۳۹۲ اینجانب نیما مهرابیان به کمک برادرم بابک مهرابیان  تصمیم به راه اندازی گروه تولیدی و بازرگانی پستا گرفتیم از ابتدای کار هدف شرکت عرضه مستقیم و بدون واسطه پسته بوده و همیشه تلاش کردیم محصولی سالم و تازه با کیفیت و با قیمتی مناسب برای مشتریان عرضه کنیم.
به عبارت دیگر سعی کردیم سادگی و خلوص کار کشاورزی را در بخش  فروش این محصول نیز نشان کنیم
نیما مهرابیان
 در این سال ها تجربیات فراوان و موفقیت های بسیاری را به دست آورده ایم و اکنون با تکیه بر تجربیات گرانبها به دنبال گسترش کار شرکت هستیم
تولید کننده پسته در ایران
 به عنوان توضیح، ایران در زمینه تولید پسته در رتبه دوم جهان می باشد و همچنین پسته در رتبه اول صادرات غیر نفتی کشور قرار دارد. اعتقاد ما این است که روش های فروش این محصول استراتژیک باید دگرگون شود. شرکت پستا با تکیه بر تجربیات چندین ساله به دنبال تحقق این هدف می باشد امید است پیشنهادات و نظرات سازنده شما عزیزان روشنگر راه موفقیت ما باشد.
 نیما مهرابیان - بهمن ماه  ۱۳۹۹
تعداد بازدید این مطلب : 586
تماس با ما
مدیر فروش عمده و صادرات : 09129275570
مدیر فروش و سفارشات اینترنتی : 09129264838
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت پستا می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح