امروز پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
شما اینجا هستید : شرکت پستا  -> درباره ما >

درباره ما

درباره ما و مزرعه پسته
شروع کار ما سال ۱۳۷۹ بود که مرحوم پدرم عباس محرابیان کشت و زراعت پست را آغاز کرد که کشاورزی و باغداری کاری بسیار دشوار و زمانبر است درخت پسته بعد از ۷ سال شروع به میوه دادن می‌کند و تقریباً بعد از ۱۵ سال به محصول دهی اقتصادی می رسد اولین مطلبی که باغداری پسته به انسان می آموزد صبر است و دومین درس آن تلاش و کوشش شخصاً اعتقاد دارد هر شخصی در این دنیا درختی به کارت برای رشد و زیبایی آن تلاش کند عاقبت به خیر خواهد شد!
مزرعه پسته شرکت پستا
بعد از محصول محصول چنین چندین سال فروش به صورت غیر حرفه ای در سال ۱۳۹۲ اینجانب نیما محرابیان به کمک برادرم بابک محرابیان  تصمیم به راه اندازی گروه تولیدی و بازرگانی پست‌های رفتیم از ابتدای کار هدف شرکت ارزی مستقیم و بدون واسطه پسته بود و همیشه تلاش کردیم محصولی سالم و تازه با کیفیت و با قیمتی مناسب برای مشتریان عرضه کنیم.
به عبارت دیگر سعی کردیم سادگی و خلوص کار کشاورزی را در بخش  فروش این محصول نیز جلوه کنیم
نیما مهرابیان
 س در این سال ها تجربیات فراوان و موفقیت های بسیاری را به دست آورده ایم و اکنون با تکیه بر تجربیات گرانبها و همچنین کمک و مساعدت درست و همکاری گرامی جناب حاج محمد  محمود صادقی اخوان به دنبال گسترش کار شرکت هستیم
تولید کننده پسته در ایران
 به عنوان توضیح ایران در زمین تولید کننده بزرگ پسته در جهان می باشد و همچنین پسته در رتبه دوم صادرات کشور بعد از محصولات نفتی قرار دارد. اعتقاد ما این است که روش های فروش این محصول استراتژیک باید دگرگون شود. شرکت پستا با تکیه بر تجربیات چندین ساله به دنبال تحقق این هدف می باشد امید است پیشنهادات و نظرات سازنده شما عزیزان روشنگر راه موفقیت ما باشد.
 نیما محرابیان - بهمن ماه  ۱۳۹۹
تعداد بازدید این مطلب : 43
تماس با ما
آدرس تهران : خیابان سهروردی شمالی ، پایین تر از پمپ بنزین ، پلاک 288
تلفن تماس : 88750740 021
مدیر فروش عمده و صادرات : 09129275570
مدیر فروش فروشگاه ها و ارگان ها : 09121187131
مدیر فروش و سفارشات اینترنتی : 09129264838
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت پستا می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح